Hakkımızda

Gaziantepteki Eviniz

Pamuk City Hotel, Gaziantep iş hayatının, sosyal yaşamın ve tüm turistik bölgelerin merkezinde konumlanmıştır. Gaziantep'e yapacağınız gerek iş, gerek özel ziyaretlerinizde sizleri evinizin konforunda ağırlamaya hazır 3 yıldızlı şehir otelimiz, ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor.

Pamuk City Hotel'in siz seçkin misafirlerimizin rahatı düşünülerek hazırlanmış; 1 suit, 5 family, 5 double delux, 15 twin, 8 double economic, 3 double lux ve 4 double standart olmak üzere 41 odası bulunuyor.

Klima, mini bar, telefon, ücretsiz internet, saç kurutma makinesi tüm odalarımızda standart olarak yer alıyor.

Ayrıca seyahatlerini özel araçlarıyla gerçekleştiren müşterilerimiz için açık ve kapalı otopark hizmeti de ücretsizdir. 

Kültür turizminin merkezi olan Gaziantep'te konaklayacaklar için mükemmel bir lokasyona sahip olan Pamuk City Hotel, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Meydanı, Gaziantep Evleri (Bey Mahallesi), Bakırcılar Çarşısı, Tuz Hanı, Zincirli Bedesten, Mutfak Müzesi, Arkeoloji Müzesi, 15 Temmuz Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi, Milli Mücadele Müzesi, 15 Temmuz Müzesi, Panoroma Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Beyazhan Kent Müzesi gibi şehrin kültürel mirasının tam ortasında yer alıyor.

Pamuk City Hotel, Gaziantep Havalimanı, şehirlerarası otobüs terminali, alışveriş merkezleri, resmi kurumlar ve kongre merkezlerine yakınlığıyla, iş, eğlence ve alışveriş hayatının içindeki konumuyla da Gaziantep'in en seçkin konuklarının da tercihi oluyor.